DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
34°C
İstanbul
34°C
Açık
Pazartesi Az Bulutlu
31°C
Salı Parçalı Bulutlu
31°C
Çarşamba Parçalı Bulutlu
31°C
Perşembe Yağmurlu
29°C

Burak Akan tarafından 9.kez düzenlenen 9.Mood Ödülleri Muhteşem bir törenle sahiplerini buldu.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mood Ödüllerinin 9.

Burak Akan tarafından 9.kez düzenlenen 9.Mood Ödülleri Muhteşem bir törenle sahiplerini buldu.
25 Mart 2022 00:50
A+
A-
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mood Ödüllerinin 9.Serisi geçtiğimiz günlerde Dedeman İstanbul Otelde görkemli bir törenle gerçekleşti. Gökay Kalaycıoğlunun sunuculuğunu üstlendiği muhteşem gece Sanat,Spor,Medya ve İş Dünyasından birbirinden ünlü isimleri bir araya getirdi.
 
 
Tüm Ödüller jüri oyları ile belirlendi.
 
 
Sanat saygı gecesi ve Bağımlılığa dikkat çekmek için düzenlenen 9.Mood ödüllerinde Zahide Yetiş En iyi Kadın Sunucu ödülünü Burak Akan'ın elinden aldı.
 
 
 
İşte Tüm Ödül Kazananlar
 
Yaşam Boyu Sanat Ödülü: İlyas Salman
 
En iyi Kadın Sunucu: Zahide Yetiş
 
En iyi Tiyatro Oyunu : Baba Kız / Müjdat Gezen Tiyatrosu 
 
Yaşam Boyu Onur Ödülü: Aydan Şener
 
Jüri Özel ödülü : Levent Özdilek 
 
Yılın Parlayan Pop yıldızı : Zehra
 
En iyi Erkek Haber sunucusu: Gökhan Taşkın 
 
En iyi single:  Cansever – Ondan bana ver 
 
Sanat özel ödülü: Ali poyrazoğlu 
 
En iyi Çocuk oyuncu : Hira Su Yıldız
 
Yılın Spor Adamı : Ahmet Nur Çebi 
 
En iyi Alternatif Müzik kadın sanatçı : Gökçe
 
En iyi orkestra : Enbe Orkestrasi / Behzat Gerçeker 
 
En iyi Türk Sanat Muzigi Kadın Sanatci : Umut Akyürek 
 
Yılın Albümü : Alper erözer
 
En iyi sağlık programı sunucusu : Ebru Destan 
 
En iyi Restaurant : Czn burak
 
En İyi Haber Ajansı : DHA
 
En iyi Haber Portalı : Haberler.com
 
Türk Sinemasi Özel Onur Ödülü: Engin Çağlar
 
En iyi Sohbet Programı : Nihal Coşkunla Başarı Hikayeleri
 
Meslek Onur Ödülü : Neriman Uğur
 
Gelecek Vaat Eden Kadın Sanatçı : Alara Temoçin
 
Gelecek Vaat Eden Erkek Sanatçı : Sezer Sarıgöz
 
Meslek Onur Ödülü: Nurcan Sabur
 
En iyi Magazin Muhabiri : Akif Yaman
 
En iyi Gazeteci: Tolga Aslan
 
En iyi İnternet Kanalı : Cine5 Tv
 
Yılın Firması : Dropy
 
En iyi Kreatif Mobil Uygulama Ajansı : Wookweb
 
En iyi Çocuk Duygusal Gelişim ve Eğitim Projesi : Aydan Ayçiçek
 
Yılın Çıkış Yakalayan Arabesk Müzik Erkek Sanatçısı : Ata Serhatlı
 
En iyi Fantezi Müzik Kadın Sanatçı : Günel
 
Yılın En iyi Takı Markası : Ezgi Aktaş
 
Yılın En Başarılı Orkestrası : Murat Kaynak Orkestrası
 
 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı