MADOSAN, 6 KITADA 72 ÜLKEYE ULAŞTI

  • 27-03-2018

2018’de 25. yılını kutlamakta olan Madosan Raf Sistemleri; rafın ihtiyaç gösterdiği perakende, lojistik, hırdavat sektörlerine hitap eden ürün çeşitliliği ile cash & carry mağazalara; gıda marketlerden kozmetik mağazalara; kırtasiyelerden eczanelere; züccaciyeden teknoloji marketlere; oyuncak mağazalarından, petrol istasyonu marketlerine kadar birçok farklı alandaki müşteri gruplarına ürün ve hizmet verebilir konumdadır.

MADOSAN, 6 KITADA 72 ÜLKEYE ULAŞTIYurtiçinde ve yurtdışında geniş müşteri ağı ile raf sektörünün içinde olan Madosan, mevcutta 135 kişilik kadrosuyla, AR-GE  ve ürün geliştirme departmanlarını oluşturmuş olmanın katkılarıyla, müşteri ve projeye özgü çözümler geliştirme konusunda dinamik bir yapı teşkil etmektedir.
 
''İstikrarla büyüyen bir ihracat hedefliyoruz.''
 
Raf sistemleri çözümleri ile bugün altı kıtada 72 ülkeye ihracat yapmanın gururunu yaşadıklarını belirten Madosan Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi A. Murat Şağban; mevcut pazarlarda rekabet gücünü her daim en üst düzeyde tutmanın yanı sıra, her sene en az üç yeni ülke penetrasyonu ile koşan, yeni ülkeler fetheden, pazar paylarının konsolide olduğu ülkelerde de stratejik ortaklıklar sayesinde istikrarla büyüyen bir ihracat hedeflediklerini belirtti.
 
 
''Madosan Ailesi yenileniyor; daha da kuvvetleniyoruz.''
 
Önemli bir yatırımlarının da kurumsal kimlik ve marka üzerine olduğunu belirten Şağban, ''2018’de Madosan Ailesi yenileniyor; daha da kuvvetleniyoruz. 2017’de sosyal medya ve pazarlama alanında aldığımız mesafenin çok daha uzununu 2018’de almayı hedefliyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri nezdinde güvenilir ve kaliteli ürün yapan firma olma konumumuzun verdiği algıyla marka bilinilirliğimizin daha geniş alana yayılması çalışmaları, önemli faaliyetlerimiz arasında yer alacaktır.'' diye vurguladı.

Kaynak : http://madosan.com.tr/